Dienvidkoreja

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Dienvidkoreja

Pārdod īpašumu Dienvidkorejā

Dienvidkoreja ir Austrumāzijas valsts, kas aizņem Korejas pussalas dienvidu pusi un ar Ziemeļkoreju dalās ar vienu no militarizētākajām robežām pasaulē. Tas ir vienlīdz pazīstams ar savu zaļo un kalnaino ainavu, kas pārkaisa ar ķiršu kokiem un gadsimtiem seniem budistu tempļiem. Tās galvaspilsēta ir Seula, viena no apdzīvotākajām pilsētām pasaulē. Ziemeļos tā robežojas ar Ziemeļkoreju, rietumos ar Dzelteno jūru (un pēc tam ar Ķīnu), dienvidos ar Korejas šaurumu un austrumos ar Japānas jūru.

Neskatoties uz valdības centieniem kontrolēt nekustamā īpašuma tirgu, Dienvidkorejā pārdodamā īpašuma vidējā pārdošanas cena pieauga par 0,57%. Saskaņā ar pārskata datiem Dienvidkorejā pārdošanai paredzētā īpašuma vidējā pārdošanas cena šonedēļ pieauga vairāk nekā nedēļu iepriekš reģistrētais pieaugums par 0,34%.

Pēdējais lēciens bija visaugstākais no 0.57% no nedēļas pieauguma, kas reģistrēts februāra pirmajā nedēļā.

Pieaugums notika, neskatoties uz to, ka valdība pirmdien Seulā iecēla četrus departamentus: Jongno, Jung, Dongdaemun un Dongjak kā spekulatīvas teritorijas, uz kurām attiecas finanšu un citi noteikumi, tādējādi palielinot līdz 15 apgabalu skaitu, uz kuriem attiecas ierobežojumi 25 galvaspilsētas apkaimēs.

Dzīvokļu cenas gandrīz 10 miljonu cilvēku pilsētā pēdējās nedēļās ir palielinājušās pēc Seulas mēra Park Won, kurš drīz paziņoja par Jongsanas un Jeido finanšu rajona attīstības plānu. Tirgū jāieņem gaidīšanas pozīcija attiecībā uz vidējo cenu tendenci, ko varētu ietekmēt valdības fiskālā politika. No janvāra līdz augustam vidējā cena pieauga par 12,42%, gada griezumā pieaugot virs 11,44%.

  •  
    Pārceļas uz Dienvidkoreju, emigrē un dzīvo Dienvidkorejā.

      Valsts, kas pieder Austrumāzijai, Dienvidkoreja varētu būt reāla alternatīva, lai varētu atjaunot savu dzīvi, iespējams, ar labu ieguldījumu. Neskatoties uz to, ka šīs valsts vēsture ir bijusi satraukta, mūsdienās tā sevi prezentē kā jaunu tautu, kas spēj piedāvāt iespējas, kas atbilst ikvie ...

Karte, cenu dinamika un statistika
No real estate match the specified search parameters!
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB